
5 847 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Аспалы күшейтілген барлық ауа райына төзімді құлып 50 мм Matrix 91812 үй-жайлардың есіктерін бұзуға және кіруге жол бермей жабуға мүмкіндік береді. Құлыпты кез келген ауа райы жағдайында пайдалануға болады, себебі ол пластик қаптамамен жабылған, ал арнайы перде өзекке ылғалдың түсуіне жол бермейді. Жезден жасалған құпия механизм жоғары қорғаныс дәрежесін қамтамасыз етеді, бұл бұзуды қиындатады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.52 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Тұтқаның диаметрі | 9 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 160 мм |
| Корпус материалы | болат |
| Кілттердің түрі мен саны | фин 3 дана |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қаптамадағы ені | 107 мм |
| Құлыптың ені | 50 мм |
| Штрих-код | 4044996047935 |