
5 896 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ұзартылған бұғауы бар Matrix 91811 аспалы құлпы, 65 мм, бөлмені қорғау үшін есікке ілінеді. Бұл гараж есіктерін, қосалқы бөлмелерді және т.б. құлыптау үшін пайдалы. Диаметрі 11 мм бұғауды тістеп алу немесе жұлып алу қиын, бұл құлыптың ұрлыққа төзімділігін арттырады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.655 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 32 мм |
| Тұтқаның диаметрі | 11 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 200 мм |
| Корпус материалы | болат |
| Кілттердің түрі мен саны | ағылшын 3 дана |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қаптамадағы ені | 98 мм |
| Құлыптың ені | 65 мм |
| Штрих-код | 4044996048215 |