
2 926 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ұзартылған бұғауы бар Matrix 91809 аспалы құлпы, 50 мм, бөлмені қорғау үшін есікке ілінеді. Бұл гараж есіктерін, қосалқы бөлмелерді және т.б. құлыптау үшін пайдалы. Диаметрі 9 мм бұғауды тістеп алу немесе жұлып алу қиын, бұл құлыптың ұрлыққа төзімділігін арттырады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.375 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 мм |
| Тұтқаның диаметрі | 9 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 170 мм |
| Корпус материалы | болат |
| Кілттердің түрі мен саны | ағылшын 3 дана |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қаптамадағы ені | 90 мм |
| Құлыптың ені | 50 мм |
| Штрих-код | 4044996048192 |