
5 542 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Аспалы құлып 65 мм Matrix 91808 — таптырмайтын механизмі қауіпсіздігін қамтамасыз ету үшін үй-жайлар мен бағалы заттар. Оны гараж есігіне, қосалқы бөлмеге, қоймаға, сарайға, шкафқа, жәшікке және т.б. Тұтқаны құлату немесе тістеу қиын, себебі оның диаметрі 9 мм.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.625 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 33 мм |
| Тұтқаның диаметрі | 11 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 163 мм |
| Корпус материалы | болат |
| Кілттердің түрі мен саны | ағылшын 3 дана |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қаптамадағы ені | 96 мм |
| Құлыптың ені | 65 мм |
| Штрих-код | 4044996048222 |