
2 962 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Аспалы құлып 50 мм Matrix 91807 — таптырмайтын тетігі қауіпсіздігін қамтамасыз ету үшін үй-жайлар мен бағалы заттар. Оны гараж есігіне, қосалқы бөлмеге, қоймаға, сарайға, шкафқа, жәшікке және т.б. Тұтқаны құлату немесе тістеу қиын, себебі оның диаметрі 9 мм.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.344 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 мм |
| Тұтқаның диаметрі | 9 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 140 мм |
| Корпус материалы | болат |
| Кілттердің түрі мен саны | ағылшын 3 дана |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қаптамадағы ені | 90 мм |
| Құлыптың ені | 50 мм |
| Штрих-код | 4044996048208 |