
3 781 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
60 мм қорғалған бұғауы бар Matrix 91806 аспалы құлпы есіктерді, жәшіктерді және т.б. құлыптау үшін қолданылады. Ол үй-жайлар мен мүлікті кіруден және ұрлықтан қорғауды қамтамасыз етеді. Құлыпты орнату құлақшаларға бекіту арқылы мүмкіндігінше қарапайым және арнайы құралдарды қажет етпейді. Бұғау корпуста жасырылған, сондықтан құлыпты ашу қиын.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.508 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 23 мм |
| Тұтқаның диаметрі | 12 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 160 мм |
| Корпус материалы | болат |
| Кілттердің түрі мен саны | фин 4 дана |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қаптамадағы ені | 105 мм |
| Құлыптың ені | 60 мм |
| Штрих-код | 4044996048246 |