
2 284 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 91800 хромдалған аспалы құлып, 40 мм, мүліктің қорғалуын қамтамасыз ете отырып, үй-жайлардағы есіктерді құлыптау үшін қолданылады. Оны қойманың, гараждың, жертөленің және т.б. есікке іліп қоюға болады.Аспалы құлып есікке арнайы құлақшалар арқылы оңай орнатылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.218 келі |
| Қаптамадағы биіктік | 23 мм |
| Тұтқаның диаметрі | 7 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 143 мм |
| Корпус материалы | болат |
| Кілттердің түрі мен саны | фин 4 дана |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қаптамадағы ені | 87 мм |
| Құлыптың ені | 40 мм |
| Штрих-код | 4044996048277 |