
2 828 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Аспалы құлып Сибртех 91638, 60 мм, мүлікті ұрлықтан қорғау үшін есік құлақшаларына ілінеді. Бұғау корпусқа салынған, бұл бұзудан сенімді қорғанысты қамтамасыз етеді. Құлып қойма, сарай, гараж немесе ауыстыру үйінің есігіне орнатуға жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.458 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 65 мм |
| Тұтқаның диаметрі | 10 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 100 мм |
| Корпус материалы | шойын |
| Кілттердің түрі мен саны | ағылшын 3 дана |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 25 мм |
| Құлыптың ені | 60 мм |
| Штрих-код | 4044996048260 |