
1 959 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Аспалы Сибртех ЗН2 құлпы-4-01-2 91636 , 60 мм мүлікті ұрлықтан қорғауға арналған. Оны бөлменің есігіндегі арнайы құлақшаларға іліп қояды. Құлып коррозияға төзімді және көшеде пайдалануға жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.237 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 90 мм |
| Тұтқаның диаметрі | 10 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 175 мм |
| Корпус материалы | шойын |
| Кілттердің түрі мен саны | фин 3 дана |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 28 мм |
| Құлыптың ені | 60 мм |
| Штрих-код | 4044996048116 |