
3 025 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Аспалы Сибртех ЗН2 құлпы-1-01 91631 , 70 мм, — есік құлақшаларына орнатуға арналған бекіту құрылғысы. Үй-жайды қажетсіз кіруден қорғайды. Оны ауыстыру үйінің, қойманың, контейнердің немесе гараждың есігіне іліп қоюға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.346 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 110 мм |
| Тұтқаның диаметрі | 12 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 170 мм |
| Корпус материалы | шойын |
| Кілттердің түрі мен саны | фин 3 дана |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 30 мм |
| Құлыптың ені | 70 мм |
| Штрих-код | 4044996048000 |