
1 393 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Аспалы құлып Сибртех ЗН2-26 91627, 50 мм, — есік құлақшаларына орнатуға арналған бекіткіш құрылғы. Үй-жайды қажетсіз кіруден қорғайды. Оны ауыстыру үйінің, қойманың, контейнердің немесе гараждың есігіне іліп қоюға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.141 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 мм |
| Тұтқаның диаметрі | 8 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 75 мм |
| Корпус материалы | шойын |
| Кілттердің түрі мен саны | фин 3 дана |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 45 мм |
| Құлыптың ені | 50 мм |
| Штрих-код | 4044996048031 |