
2 163 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Аспалы құлып Сибртех ЗН2-М1 91611, 60 мм, үй-жайларды бұзып кіруден қорғау үшін қызмет етеді. Орнату және пайдалану үшін арнайы дағдылар мен құралдар қажет емес. Ашық конструкцияның арқасында құлып кез келген көзге жарайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.325 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Тұтқаның диаметрі | 9 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 62 мм |
| Корпус материалы | шойын |
| Кілттердің түрі мен саны | ағылшын 3 дана |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 96 мм |
| Құлыптың ені | 60 мм |
| Штрих-код | 4044996048161 |