
3 709 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Аспалы Сибртех ЗН2-9 91620, 80 мм құлпы үй-жайларды бұзып кіруден қорғауды қамтамасыз етеді. Беріктігі жоғары корпус зақымдануға төзімді. Құлыпты гараждың, қосалқы ғимараттың, қойманың, контейнердің немесе дүкеннің есігіне іліп қоюға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.825 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 40 мм |
| Тұтқаның диаметрі | 12 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 85 мм |
| Корпус материалы | шойын |
| Кілттердің түрі мен саны | фин 3 дана |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 80 мм |
| Құлыптың ені | 80 мм |
| Штрих-код | 4044996048154 |