
2 398 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Аспалы құлып Сибртех ЗН2-8 91616, 60 мм, үй-жайға қажетсіз кіруге жол бермейді. Жартылай жабық типті конструкция бұзудан сенімді қорғанысты қамтамасыз етеді. Құлыпты гараждың, қойманың немесе қосалқы бөлменің есігіне орнатуға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.675 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 35 мм |
| Тұтқаның диаметрі | 10 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 60 мм |
| Корпус материалы | шойын |
| Кілттердің түрі мен саны | фин 3 дана |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 65 мм |
| Құлыптың ені | 60 мм |
| Штрих-код | 4044996048147 |