
3 660 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Аспалы құлып Сибртех ЗН2-7 91619, 80 мм, қамтамасыз етеді сыртқы қорғауды бұзу және орнатылады құлақшалар кез келген ені. Құлып қойма, гараж, дүкен немесе сарай есіктеріне сәйкес келеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.638 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Тұтқаның диаметрі | 11 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 95 мм |
| Корпус материалы | шойын |
| Кілттердің түрі мен саны | фин 3 дана |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 80 мм |
| Құлыптың ені | 80 мм |
| Штрих-код | 4044996048130 |