
2 087 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Аспалы Сибртех ЗН2 құлпы-4-1 91623 , 60 мм — бөгде адамдардың үй-жайға кіруіне жол бермейтін бекіту құрылғысы. Құлыпты орнату өте қарапайым — ол есік құлақшаларына ілінеді. Бұл модель қоймаға, гаражға, қосалқы бөлмеге, үй-жайға жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.235 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 мм |
| Тұтқаның диаметрі | 10 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 115 мм |
| Корпус материалы | шойын |
| Кілттердің түрі мен саны | фин 3 дана |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 55 мм |
| Құлыптың ені | 60 мм |
| Штрих-код | 4044996048123 |