
1 865 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Аспалы құлып Сибртех ЗН2-4 91622, 60 мм, үй-жайға рұқсатсыз кіруді болдырмау үшін есік құлақшаларына орнатылады. Биік бұғаудың арқасында бұл модель үлкен саңылаулары бар ілмектер үшін жарамды. Қойманы, қосалқы құрылысты, гаражды немесе дүкенді қорғау үшін пайдалануға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.183 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 мм |
| Тұтқаның диаметрі | 10 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 70 мм |
| Корпус материалы | шойын |
| Кілттердің түрі мен саны | фин 3 дана |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 55 мм |
| Құлыптың ені | 60 мм |
| Штрих-код | 4044996048093 |