
3 637 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Аспалы құлып Сибртех ЗН2-3 91607, 80 мм, үй-жайларды рұқсатсыз кіруден қорғауға арналған. Қалыңдығы 12 мм құлыптау істікшесі корпуста жартылай жасырылған, сондықтан құлып механикалық бұзуға төзімді. Ол қақпаға, гараж есігіне, сарайға, қоймаға немесе тұрғын үйге орнатуға жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.694 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Тұтқаның диаметрі | 12 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 65 мм |
| Корпус материалы | шойын |
| Кілттердің түрі мен саны | фин 3 дана |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 85 мм |
| Құлыптың ені | 80 мм |
| Штрих-код | 4044996048079 |