
3 614 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Аспалы құлып Сибртех ЗН2-26 91628, 80 мм, — есік құлақшаларына орнатуға арналған бекіткіш құрылғы. Үй-жайды қажетсіз кіруден қорғайды. Оны ауыстыру үйінің, қойманың, контейнердің немесе гараждың есігіне іліп қоюға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.397 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Тұтқаның диаметрі | 14 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 105 мм |
| Корпус материалы | шойын |
| Кілттердің түрі мен саны | фин 3 дана |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 75 мм |
| Құлыптың ені | 80 мм |
| Штрих-код | 4044996048055 |