
1 772 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Аспалы құлып Сибртех ЗН2-26 91626, 60 мм, — есік құлақшаларына орнатуға арналған бекіткіш құрылғы. Үй-жайды қажетсіз кіруден қорғайды. Оны ауыстыру үйінің, қойманың, контейнердің немесе гараждың есігіне іліп қоюға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.198 келі |
| Қаптамадағы биіктік | 20 мм |
| Тұтқаның диаметрі | 10 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 85 мм |
| Корпус материалы | шойын |
| Кілттердің түрі мен саны | фин 3 дана |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 55 мм |
| Құлыптың ені | 60 мм |
| Штрих-код | 4044996048048 |