
7 510 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Аспалы құлып Сибртех ЗН2-10 91603, 90 мм, тұрғын үй-жайды, қойманы, сарайды, контейнерді немесе гаражды рұқсатсыз кіруден сенімді қорғайды. Бұл жабық типтегі құрылғы — ригель қалың қабырғалары бар массивті корпуста жасырылған, сондықтан құлыпты кесуге болмайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 1.533 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 55 мм |
| Тұтқаның диаметрі | 14 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 90 мм |
| Корпус материалы | шойын |
| Кілттердің түрі мен саны | фин 3 дана |
| Қаптама түрі | картон қорап |
| Қаптамадағы ені | 85 мм |
| Құлыптың ені | 90 мм |
| Штрих-код | 4044996047980 |