
2 365 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
40 мм Matrix 91820 барлық ауа райына төзімді құлып мүліктің қауіпсіздігі үшін есіктерге ілінеді. Оның көмегімен сарайды, гаражды, жертөлені және басқа үй-жайларды рұқсатсыз кіруден қорғауға болады. Корпустың резеңкеленген жабыны коррозияның пайда болуына және қоршаған ортаның әсеріне төзімділігін арттыра отырып, құлыптың тығыздалуын қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.233 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Тұтқаның диаметрі | 6 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 150 мм |
| Корпус материалы | болат |
| Кілттердің түрі мен саны | ағылшын тілі 4 дана |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Қаптамадағы ені | 90 мм |
| Құлыптың ені | 40 мм |
| Штрих-код | 4044996030722 |