
135 668 ₸
Металл қораптағы M2-M18 Matrix 773110 шүмектері мен штамптарының жинағы 110 элементтен тұрады — жіп кесетін құралдар мен оларға арналған ұстағыштар. Олар ішкі және сыртқы жіптерді кесуге мүмкіндік береді, сонымен қатар үзілген жіптерді қалпына келтіру үшін қолданылады. Әртүрлі типтегі шүмектердің болуына байланысты жинақ саңылаулармен де, саңылаулармен де жұмыс істеуге жарамды. Жинақ сервистік орталықта, автожөндеу шеберханасында, сондай-ақ тұрмыста пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 7.59 келі |
| Штрих-код | 4044996163734 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 600 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 35 мм |
| Қаптамадағы ені | 420 мм |
| Болат маркасы | 9ХС |