
1 919 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Спарта 773505 экстракторлар жинағы, 5 дана, кептеліп қалған сынған оң жақ бұрандалы болттар мен шпилькаларды алуға көмектеседі. Ол кез келген күрделіліктегі есептерді шешу кезінде тиімді нәтижені қамтамасыз етеді. Жинақ құрылысшыларға, автомеханиктерге және жөндеушілерге тұрмыстық жұмыстарды орындау кезінде пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.135 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 172 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 90 мм |
| Экстрактордың ұзындығы | 53 - 86 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Алынатын бұранданың бұрандасы | М3-М18 |
| Қаптамадағы ені | 18 мм |
| Штрих-код | 4044996106939 |