
3 900 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 77351 экстракторлар жинағы, 5 дана, түзу шаршы, сынған оң жақ бұрандалы болттар мен шпилькаларды алуға арналған. Ол құрылыс алаңында, гаражда және шеберханада жеке және кәсіби шеберлер үшін таптырмас көмекші болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.158 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 180 мм |
| Экстрактордың ұзындығы | 60 - 85 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Алынатын бұранданың бұрандасы | М3-М18 |
| Қаптамадағы ені | 120 мм |
| Штрих-код | 4044996072005 |