
9 170 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 77305 жинағы 15 заттан тұрады — шүмектер (М3-М12), бұрғылар (2,5-10,2) және шүмек ұстағыш. Жиынтықта саңылауларды және саңылауларды жасау үшін, сондай-ақ олардағы диаметрі М3-ден М12-ге дейінгі ішкі жіптерді қолмен кесу үшін қажет нәрсенің бәрі бар. Құралдар болаттан және түсті металдардан жасалған бөлшектерді өңдеуге жарамды. Бұрғылардың диаметрі шүмектердің өлшеміне сәйкес таңдалады. Жинақ өндірісте, автосервисте пайдалы болады, күнделікті өмірде де пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.611 кг |
| Дәлдік сыныбы | 6G |
| Штрих-код | 4044996083070 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 150 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Қаптамадағы ені | 110 мм |
| Болат маркасы | 9ХС |
| Жиынтықтағы саны | 15 |
| Жинақтау | металлға арналған бұрғылар, шүмектер |
| Жіптің бағыты | оң |