
6 454 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 77309, М3-М12, 8 данадан тұратын матрицалар жинағы сыртқы жіптерді кесу үшін қолданылады. Ол 800 Н/мм2 беріктік шегі бар металл және болат бұйымдарымен жұмыс істеуге арналған. Жинақ шеберлерге автокөліктерді, тұрмыстық техниканы, құрылыс жұмыстарын жөндеу кезінде әртүрлі бөлшектерді бекіту үшін пайдалы.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.34 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 12 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 275 мм |
| Дәлдік сыныбы | 6H |
| Жиынтықтағы саны | 8 |
| Жинақтау | қалыптар, қалып ұстағыш |
| Болат маркасы | 9ХС |
| Жіптің бағыты | оң |
| Қаптамадағы ені | 120 мм |
| Штрих-код | 4044996070636 |