
14 659 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 77307 шүмектерінің жинағы 21 бөліктен тұрады және металл және болат бөлшектердің саңылауларында және саңылауларында өлшемі М3-ден М12-ге дейінгі ішкі жіптерді кесуге арналған. Слесарлық шеберханада, автосервисте, үйде немесе саяжайда пайдалануға жарамды. Жинақ металл қорапта жеткізіледі, соның арқасында құралдар сақтау немесе тасымалдау кезінде жоғалмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.598 кг |
| Дәлдік сыныбы | 6G |
| Штрих-код | 4044996082745 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 152 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 31 мм |
| Қаптамадағы ені | 110 мм |
| Болат маркасы | 9ХС |
| Жиынтықтағы саны | 21 |
| Жинақтау | түртушілер |
| Жіптің бағыты | оң |