
6 007 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 77308 М3-М12 шүмектерінің жиынтығы 8 заттан — шүмек ұстағыштан және шүмектерден тұрады, бұл ішкі жіптерді саңылаулар арқылы және соқыр тесіктер арқылы қолмен кесуге мүмкіндік береді. Түсті металдармен жұмыс істеу үшін оңтайлы. Жинақ құрал-жабдықтарды, автокөліктерді жөндеуде пайдалы болады, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.28 кг |
| Дәлдік сыныбы | 6G |
| Штрих-код | 4044996069937 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 250 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 12 мм |
| Қаптамадағы ені | 115 мм |
| Болат маркасы | 9ХС |
| Жиынтықтағы саны | 8 |
| Жинақтау | шүмектер, шүмек ұстағыш |
| Жіптің бағыты | оң |