
41 714 ₸
M3-M16 Matrix 77339 шүмектері мен қалыптарының жинағы 36 элементтен тұрады — бұрандалы кескіш құралдар, жаға және адаптері бар қалып ұстағыш. Металл бөлшектердің саңылауларында және саңылауларында ерлер мен әйелдердің жіптерін жасау үшін қолданылады. Оның көмегімен зақымдалған бұрандалы бөліктерді жөндеуге болады. Жинақ металл қорапта келеді, сондықтан сақтау немесе тасымалдау кезінде жоғалмайды. Слесарлық шеберханада пайдалы болады, сонымен қатар тұрмыстық жөндеуге де пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 2.935 кг |
| Штрих-код | 4044996017457 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 370 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 34 мм |
| Қаптамадағы ені | 265 мм |
| Болат маркасы | 9ХС |
| Жиынтықтағы саны | 36 |
| Жинақтау | шүмектер, қалыптар, шүмек ұстағыш, қалып ұстағыш, қалыптарға арналған адаптер |
| Жіптің бағыты | оң |