





17 927 ₸
Пластикалық қораптағы 40 данадан тұратын M3-M12 Sparta 773155 шүмектер мен қалыптар жинағы әртүрлі өлшемдегі сыртқы және ішкі жіптерді кесу үшін қолданылады. Саңылаулармен де, тесіктермен де жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Жинақ жөндеу жұмыстарын орындау кезінде пайдалы болады, үйде пайдалануға жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 1.175 келі |
| Штрих-код | 4044996107417 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 260 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 50 мм |
| Қаптамадағы ені | 205 мм |
| Болат маркасы | 9ХС |
| Жиынтықтағы саны | 40 |
| Жинақтау | шүмектер, плашкалар, шүмек ұстағыш, плашка ұстағыш, цангалық жаға, бұрауыш, бұранда өлшегіш |
| Жіптің бағыты | оң |