
9 949 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Пластикалық қораптағы 20 данадан тұратын M3-M12 Sparta 773105 шүмектері мен штамптарының жинағы пластикалық қораптағы әртүрлі өлшемдегі сыртқы және ішкі жіптерді кесу үшін қолданылады. Саңылаулармен де, тесіктермен де жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Жинақ жөндеу жұмыстарын орындау кезінде пайдалы болады, үйде пайдалануға жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.725 кг |
| Штрих-код | 4044996049854 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 240 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 40 мм |
| Қаптамадағы ені | 120 мм |
| Болат маркасы | 9ХС |
| Жиынтықтағы саны | 20 |
| Жинақтау | шүмектер, құймалар, құйма ұстағыш, құйма ұстағыш |
| Жіптің бағыты | оң |