








28 867 ₸
31 бөліктен тұратын M3-M12 Matrix 77337 шүмектері мен штамптарының жинағы металл бөлшектердегі сыртқы және ішкі жіптерді кесуге мүмкіндік береді. Ол сондай-ақ үзілген жіптерді қалпына келтіру үшін қолданылады. Барлық құралдар ыңғайлы пластик қорапта сақталады. Жинақ жөндеу жұмыстарына арналған, кәсіби және тұрмыстық салаларда қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1.3 кг |
| Штрих-код | 4044996017440 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 290 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 41 мм |
| Қаптамадағы ені | 183 мм |
| Болат маркасы | 9ХС |
| Жиынтықтағы саны | 31 |
| Жинақтау | шүмектер, қалыптар, жаға-қалып ұстағыш |
| Жіптің бағыты | оң |