
14 014 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
М3-М10 Matrix 77345 шүмектері мен қалыптарының жинағы 14 элементтен тұрады — жіп кесетін құралдар, жаға және қалып ұстағыш. Металл бөлшектердің саңылауларында және саңылауларында ерлер мен әйелдердің жіптерін жасау үшін қолданылады. Оның көмегімен зақымдалған бұрандалы бөліктерді жөндеуге болады. Жинақ металл қорапта келеді, сондықтан сақтау немесе тасымалдау кезінде жоғалмайды. Слесарлық шеберханада пайдалы болады, сонымен қатар тұрмыстық жөндеуге де пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.792 кг |
| Штрих-код | 4044996017433 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 250 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 25 мм |
| Қаптамадағы ені | 135 мм |
| Болат маркасы | 9ХС |
| Жиынтықтағы саны | 14 |
| Жинақтау | шүмектер, құймалар, құйма ұстағыш, құйма ұстағыш |
| Жіптің бағыты | оң |