
2 070 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Болат арматураланған кетмен Сибртех 62284, 150 x 45 x 860 мм, ағаш сабы бар, — топырақты қопсытуға және арамшөптерден тазартуға, өсімдіктерді төбеге шығаруға арналған қол құралы. Жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз ету үшін тегістелген қатты ағаш кесіндісімен бірге жеткізіледі. Тұтқаның ұзындығы 860 мм, сондықтан кетмен жылыжай немесе жылыжай сияқты тар жерлерде жұмыс істеуге өте ыңғайлы. Құрал саяжай учаскелерінің иелеріне пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.88 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 160 мм |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 45 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 860 мм |
| Тұтқаны бекіту | өздігінен бұрап тұратын бұранда |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқа материалы | қатты ағаш |
| Аспаптың жалпы ұзындығы | 860 мм |
| Ерекшеліктері | қалыңдатылған төсем |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Қаптамадағы ені | 150 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 150 мм |