
2 503 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Болат арматураланған кетмен Сибртех 62283, 190 x 60 x 1430 мм, ағаш сабы бар, — топырақты қопсытуға және арамшөптерден тазартуға, өсімдіктерді төбеге шығаруға арналған қол құралы. Жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз ету үшін тегістелген қатты ағаш кесіндісімен бірге жеткізіледі. Құрал саяжай учаскелерінің иелеріне пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.88 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 160 мм |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 60 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1380 мм |
| Тұтқаны бекіту | өздігінен бұрап тұратын бұранда |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқа материалы | қатты ағаш |
| Аспаптың жалпы ұзындығы | 1430 мм |
| Ерекшеліктері | қалыңдатылған төсем |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Қаптамадағы ені | 190 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 190 мм |