
1 665 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Күшейтілген болат кетмен Сибртех 62280, 170 x 60 мм, сабы жоқ, — бақшада және бақшада жұмыс істеуге арналған бау-бақша құралы. Ол топырақты қопсыту, арамшөптерді жою, өсімдіктерді төбешіктеу үшін қолданылады. Қалыңдығы 2,5 мм кенеп құралға ерекше беріктік береді. Кетпен диаметрі 30 мм тұтқамен үйлесімді (бөлек сатып алынады).
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.65 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 160 мм |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 60 мм |
| Тулейканың диаметрі | 30 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 285 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Ерекшеліктері | қалыңдатылған төсем |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Қаптамадағы ені | 170 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 170 мм |