
1 838 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Жалпы өлшемі 114 x 65 x 1185 мм, лакпен қапталған ағаш кесіндісі бар шыңдалған ARTIE 62330 болат кетмен бау-бақша жұмыстары кезінде жерді арамшөптерден тазарту және қопсыту үшін пайдалы болады. Өткір жұмыс жиегі бар жарты ай тәрізді кенеп топыраққа оңай енеді, соның арқасында кетмен көгалдар мен гүлзарларда айқын және тегіс жиектерді жасау үшін оңтайлы болып табылады. Ал шағын жұмыс бөлігінің арқасында кетмен гүлзарлардың, гүлзарлардың шектеулі аумақтарында немесе қатты өскен төсектерде жұмыс істеуге жарамды.
Артықшылықтары| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.7 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 125 мм |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 65 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1185 мм |
| Тұтқаны бекіту | өздігінен бұрап тұратын бұранда |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқа материалы | қатты ағаш |
| Аспаптың жалпы ұзындығы | 1185 мм |
| Ерекшеліктері | шыңдалған жұмыс бөлігі |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқаны жабу | түрлі-түсті лак |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Тұтқаның түсі | жаңғақ |
| Қаптамадағы ені | 114 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 114 мм |
| Штрих-код | 4606072011195 |