
1 838 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Жалпы өлшемі 161 x 91 x 1185 мм, лакпен қапталған ағаш кесіндісі бар шыңдалған ARTIE 62325 болат кетмен бау-бақша жұмыстары кезінде арамшөптерді жою және топырақты қопсыту үшін пайдалы болады. Өткір жұмыс жиегі бар жартылай шеңберлі кенеп топыраққа оңай енеді, соның арқасында кетмен көгалдар мен гүлзарларда айқын және тегіс жиектерді жасау үшін оңтайлы болып табылады. Ал шағын жұмыс бөлігінің арқасында кетмен гүлзарлардың, гүлзарлардың шектеулі аумақтарында немесе қатты өскен төсектерде жұмыс істеуге жарамды.
Артықшылықтары| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.782 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 139 мм |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 91 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1185 мм |
| Тұтқаны бекіту | өздігінен бұрап тұратын бұранда |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқа материалы | қатты ағаш |
| Аспаптың жалпы ұзындығы | 1185 мм |
| Ерекшеліктері | шыңдалған жұмыс бөлігі |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқаны жабу | түрлі-түсті лак |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Тұтқаның түсі | жаңғақ |
| Қаптамадағы ені | 161 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 161 мм |
| Штрих-код | 4606072011911 |