
2 260 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 62332, 200 x 65 x 1380 мм болат кетмен, ағаш кесіндісі бар, топырақты қопсыту, арамшөптерді жою және өсімдіктерді төбешіктеу үшін қолданылады. Кенептің қалыңдығы 2 мм, бұл оның жерге оңай енуіне және қарқынды жүктемелерге төтеп беруге мүмкіндік береді. Құрал жұмыс кезінде арқаға түсетін жүктемені азайтатын тұтқамен бірге жеткізіледі. Кетпен бақша мен көкөніс бақшасына күтім жасауды айтарлықтай жеңілдетеді.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.92 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 100 мм |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 65 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1380 мм |
| Тұтқаны бекіту | өздігінен бұрап тұратын бұранда |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқа материалы | қатты ағаш |
| Аспаптың жалпы ұзындығы | 1380 мм |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Қаптамадағы ені | 200 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 200 мм |
| Штрих-код | 4606800055569 |