
694 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Болат кетмен Сибртех 62327, 170 х 45 мм, сабы жоқ, — бау-бақша жұмыстарына арналған қол құралы. Арамшөптермен күресуге, топырақты қопсытуға, ондағы бороздарды қалыптастыруға арналған. Қалыңдығы 2 мм берік кенеп ауыр пайдалануға төтеп бере алады. Кетменді диаметрі 30 мм болатын кез келген сабаққа орнатуға болады, бұл сіздің бойыңызға ең қолайлысын таңдайды. Құрал жеке учаскеге күтім жасау үшін таптырмас құрал.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.34 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 85 мм |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 45 мм |
| Тулейканың диаметрі | 30 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 240 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Қаптамадағы ені | 170 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 170 мм |
| Штрих-код | 4606800055538 |