
1 870 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Болат кетмен Сибртех 62319, 170 х 60 мм, сабы жоқ, — бау-бақша жұмыстарына арналған қол құралы. Арамшөптермен күресуге, топырақты қопсытуға, ондағы бороздарды қалыптастыруға арналған. Қалыңдығы 2 мм берік кенеп ауыр пайдалануға төтеп бере алады. Кетменді диаметрі 30 мм болатын кез келген сабаққа орнатуға болады, бұл сіздің бойыңызға ең қолайлысын таңдайды. Құрал жеке учаскеге күтім жасау үшін таптырмас құрал.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.38 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 140 мм |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 60 мм |
| Тулейканың диаметрі | 30 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 200 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Жұмыс бөлігін жабу | май |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | күміс |
| Қаптамадағы ені | 170 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 170 мм |
| Штрих-код | 4606800055071 |