
652 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Тар болат кетмен Сибртех 62318, 60 х 80 мм, сабы жоқ, топырақты қопсыту және арамшөптерден тазарту, өсімдіктерді төбешіктеу, тұқым себуге арналған ойықтар мен ойықтарды қалыптастыру үшін қолданылады. Тар дәліздерде жұмыс істеу үшін қолайлы. Қалыңдығы 2,5 мм кенеп жоғары беріктікке ие. Тулейка диаметрі 30 мм кесінділермен үйлесімді. Құрал бағбандар мен бағбандарға пайдалы.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.23 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 130 мм |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 80 мм |
| Тулейканың диаметрі | 30 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 270 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Қаптамадағы ені | 60 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 60 мм |
| Штрих-код | 4606800055064 |