
2 060 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Тар болат кетмен Сибртех 62312, 60 x 80 x 780 мм, ағаш кесіндісі бар, бақшадағы немесе көкөніс бақшасындағы өсімдіктерге күтім жасау үшін қолданылады. Топырақты қопсытуға және қопсытуға, төбешік отырғызуға, ойықтар мен ойықтарды қалыптастыруға қызмет етеді. Кенептің шағын өлшеміне байланысты құрал өсімдіктер арасындағы тар кеңістіктерде топырақты өңдеу үшін оңтайлы болып табылады. Кетпеннің сабағы қысқа, сондықтан оны тар жағдайларда — жылыжайда немесе жылыжайда пайдалануға болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.485 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 130 мм |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 80 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 780 мм |
| Тұтқаны бекіту | өздігінен бұрап тұратын бұранда |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқа материалы | қатты ағаш |
| Аспаптың жалпы ұзындығы | 780 мм |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Қаптамадағы ені | 60 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 60 мм |
| Штрих-код | 4606800060396 |