
2 980 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 62316, 170 x 60 x 1300 мм болат кетмен, ағаш кесіндісі бар, топырақты қопсыту, арамшөптерді жою және өсімдіктерді төбешіктеу үшін қолданылады. Кенептің қалыңдығы 2 мм, бұл оның жерге оңай енуіне және қарқынды жүктемелерге төтеп беруге мүмкіндік береді. Құрал жұмыс кезінде арқаға түсетін жүктемені азайтатын тұтқамен бірге жеткізіледі. Кетпен бақша мен көкөніс бақшасына күтім жасауды айтарлықтай жеңілдетеді.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.915 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 140 мм |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 60 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1300 мм |
| Тұтқаны бекіту | өздігінен бұрап тұратын бұранда |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқа материалы | қатты ағаш |
| Аспаптың жалпы ұзындығы | 1300 мм |
| Жұмыс бөлігін жабу | май |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | күміс |
| Қаптамадағы ені | 170 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 170 мм |
| Штрих-код | 4606800060402 |