
1 130 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 62361, 190 х 120 мм түзу болат кетмен, сабы жоқ, топырақты қопсыту және арамшөптерден тазарту, өсімдіктерді төбешіктеу үшін қолданылады. Кетпен кең және биік жұмыс бөлігінің арқасында үлкен аумақтарды бір уақытта өңдеуге мүмкіндік береді. Қалыңдығы 1,5 мм кенеп жерге оңай сырғып, жұмысты жеңілдетеді. Кетпенді диаметрі 40 мм болатын кез келген ыңғайлы тұтқаға орнатуға болады. Құрал бақша мен көкөніс бақшасын күтіп ұстауға арналған.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.38 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 120 мм |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 120 мм |
| Тулейканың диаметрі | 40 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 80 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Қаптамадағы ені | 190 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 190 мм |
| Штрих-код | 4606800025265 |