
708 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 62364, 150 х 120 мм радиусты болат кетмен, кесіндісі жоқ, топырақты өңдеуге арналған ауылшаруашылық қол құралы. Ол жерді қопсытып, арамшөптерден тазартады. Жартылай шеңберлі жүзінің арқасында кетмен өсімдіктерді төбешіктеуге өте ыңғайлы. Кенептің қалыңдығы 1,5 мм және топыраққа оңай енеді. Кетменді диаметрі 30 мм болатын кез келген сабаққа орнатуға болады, бұл сіздің бойыңыз үшін оңтайлы ұзындықты таңдайды. Құрал жазғы коттедждегі өсімдіктерді күту үшін пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.28 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 120 мм |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 120 мм |
| Тулейканың диаметрі | 30 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 80 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Қаптамадағы ені | 150 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 150 мм |
| Штрих-код | 4606800027245 |