
2 387 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Тот баспайтын болаттан жасалған, 150 x 90 x 1325 мм, ағаш кесіндісі бар күшейтілген Sibrtech 62288 кетпені топырақты қопсыту, арамшөптерді жою және өсімдіктерді төбешіктеу үшін қолданылады. Тот баспайтын болаттан жасалған мата коррозияға төзімді. Тегістелген ағаш сабы жұмыстың ыңғайлылығын арттырады, сонымен қатар оның арқасында омыртқаға түсетін жүктеме азаяды. Кетпен жеке учаскелердің иелеріне пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.81 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 120 мм |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 90 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1325 мм |
| Тұтқаны бекіту | өздігінен бұрап тұратын бұранда |
| Жұмыс бөлігінің материалы | тот баспайтын болат |
| Тұтқа материалы | қатты ағаш |
| Аспаптың жалпы ұзындығы | 1325 мм |
| Ерекшеліктері | қалыңдатылған төсем |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | күміс |
| Қаптамадағы ені | 150 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 150 мм |