
1 660 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 62337 тот баспайтын болаттан жасалған кетмен, 150 х 90 мм, сабы жоқ, — бау-бақша жұмыстарына арналған қол құралы. Топырақты тиімді қопсытады, арамшөптерді жояды, өсімдіктерді қопсытады. Кетпен ұзақ мерзімді пайдалануға арналған, өйткені оның кенептері коррозияға ұшырамайтын берік баспайтын болаттан жасалған. Диаметрі 30 мм тұтқа бөлек сатып алынады. Құрал саяжайдағы екпелерге күтім жасау үшін пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.29 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 125 мм |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 90 мм |
| Тулейканың диаметрі | 30 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 165 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | тот баспайтын болат |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | күміс |
| Қаптамадағы ені | 150 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 150 мм |
| Штрих-код | 4606800055941 |