
3 100 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 62329 тот баспайтын болаттан жасалған кетмен, 200 x 50 x 1300 мм, ағаш кесіндісі бар, топырақты қопсыту және арамшөптерді жою, сондай-ақ өсімдіктерді төбешіктеу үшін қолданылады. Төзімді және коррозияға төзімді құрал ұзақ уақыт қызмет етеді. Сабақ ұзақ пайдалану кезінде омыртқаға түсетін жүктемені азайтады. Жұмыстың ыңғайлылығын арттыру үшін тұтқаның беті тегістеледі. Кетпен бау-бақша дақылдарын күту үшін пайдалы.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.84 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 150 мм |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 50 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1300 мм |
| Тұтқаны бекіту | өздігінен бұрап тұратын бұранда |
| Жұмыс бөлігінің материалы | тот баспайтын болат |
| Тұтқа материалы | қатты ағаш |
| Аспаптың жалпы ұзындығы | 1300 мм |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | күміс |
| Қаптамадағы ені | 200 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 200 мм |
| Штрих-код | 4606800056146 |